EVO Sports olarak, 2007 yılında EVO Paintball adı altında Türkiye’de yeni bir spor dalı olan Paintball’u geliştirmek için faaliyetlere başladık. Bu çerçevede kısa sürede Türkiye Paintball Ligi, Bosphorus Cup, Avrupa Paintball Şampiyonası gibi organizasyonlar düzenleyerek Paintball’un bilinirliğini ve marka değerini arttırdık. Yapılan faaliyetler, yüksek amatör katılımcı sayısıyla,büyük bir kitlenin Paintball sporuna ilgi duymasını sağladı.Bu ilgiyle beraber kaliteli işletmeler ve bilinçli işletmecilere ihtiyaç doğdu. Bu ihtiyaç doğrultusunda İstanbul’da konsept dizayna sahip üç macera odaklı doğa sporu tesisi kurduk ve tüm Türkiye’de hızla büyük bir bayi ağı oluşturduk. Birkaç yıl içerisinde sayıları 200’ü bulan bayilerimizle Paintball tüm Türkiye’ye yayıldı. Bu işletmelerdeki çalışanlar için açtığımız işletmecilik seminerleri ve teknik eğitim kursları ile tesislerde standardizasyon sağlandı. Tesisleşme hamleleri kısa sürede sportif başarıyı da getirdi. Destekçisi olduğumuz Kadıköy Paintball Spor Kulübü ve İstanbul EVOlution kulüpleri başarılı sonuçlarla çalışmalarımızı ödüllendirdi. Bu çalışmalarımız sonucunda günümüzde Paintball sporu Türkiye’deki en popüler macera odaklı doğa sporlarından biri haline geldi. Bu çalışmalardan edindiğimiz tecrübeler ile EVO Paintball ekibi olarak 2013 senesinde Türkiye’de henüz çok kısıtlı bir kitle tarafından bilinen Laser Tag, Airsoft, Nerf, ATV gibi sporlar için de çalışmalar yapmak üzere EVO Sports çatısı altında kabuk değiştirdik. Bunları yaparken hedefimiz faaliyet gösterdiğimiz ülkelerde doğa ve macera sporlarının herkes tarafından bilinmesi ve hak ettiği yere gelmesi idi. Bu yolda bize destek olan ve bizimle birlikte omuz omuza çalışan bayilerimize, misafirlerimize ve ekip arkadaşlarımıza teşekkürlerimiz ile…

Sosyal Sorumluluk Projelerimiz

Beraber Geleceğe

İstanbul’da Sosyal Hizmetlere bağlı çeşitli çocuk yurtları ile ortaklaşa yürüttüğümüz çalışma ile 2013 yılında 500’e yakın kimsesiz çocuğumuza özel aktivite günleri düzenledik. Bu sayede çocuklarımız hem macera sporları ile tanışma fırsatı buldu, hemde arkadaşları ile keyifli bir hafta sonu geçirdi. Bu proje kapsamında önümüzdeki yıllarda katılımcı yurt ve çocuk sayısını arttırarak bu aktiviteyi Türkiye çapındaki bayilerimiz ile yaygınlaştırmayı planlıyoruz.
Facebook Sayfası

Bizde Dahiliz

Zihinsel Engelli çocuklarımızın hem eğitimlerine hemde sosyal gelişimlerine katkıda bulunmak için her yıl biri ilkbahar, biri sonbaharda olmak üzere iki Bizde Dahiliz günü düzenliyoruz. Etkinlik kapsamında yapılan aktivitelerden sonra projeyi ortaklaşa yürüttüğümüz eğitimci ve velilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşlerle beraber projenin kapsamını genişletip, projeyi 2014 yılında diğer büyük illere yaymayı planlıyoruz.
Facebook Sayfası

Referanslarımızdan Bazıları