Paintball

90’lı yılların başında ülkemizde de oldukça tercih edilmeye başlayan bir spor dalı haline gelen paintball kimi zaman stres atmak ve arkadaşlar ile birlikte daha güzel zaman geçirmek için oynanan sporlardan birisi olmuştur. Strateji oyunu olmasından dolayı da pek çok kişi tarafından severek tercih edilmektedir. Kabaca; Takım oluşturduktan ve ön bilgi alındıktan sonra oyuna başlanır, mermilerdeki küçük boyalar karşı takımdan birisine isabet ettiğinde sayı alınabilecek olan bu macera oyunu, günümüzde de ekipman çeşitliliği arttırılarak daha kaliteli tesislerde çok daha iyi şartlarda paintball severler ile birlikte buluşmaktadır.

Paintball Anadolu Yakası

Bünyemizde sağlamış olduğumuz tüm ekipmanlar ile birlikte, geniş oyun alanlarından kaynaklı olarak paintball seven kişilere unutulmaz bir macera yaşatabilmekteyiz. Üst düzey ekipmanlar ile birlikte, oyun çok daha eğlenceli bir hale gelmektedir. Ek olarak dönemsel olarak sunduğumuz farklı kampanyaların da kaçırılmaması gerekmektedir. Zamanında kampanya yakalandığında, çok daha ekonomik olarak eğlenceli bu aktiviteler ile birlikte keyifli zaman geçirmiş olacaksınız.

Paintball Kartal

Paintball diğer oyunlardan çok farklı özellikler gösterebilmektedir. Amacın elinizdeki silahlar sayesinde karşı takıma boya atarak ve onun boyanmasını sağlayarak karşı takımdan oyuncu elemek olduğu için, boyanan oyuncu oyundan çıkmak zorundadır. Bir bakıma o oyuncu etkisiz kabul edilir. Bunun yanı sıra paintball silahından çıkan boyalar oldukça güçlü bir basınç ile çıkmasından dolayı, kurallara uyulmadığında ve korunmadığınızda canınız yanabilir ve küçük kızarıklıklar oluşabilir. Bundan da korunmak adına size sunduğumuz koruyucuları kullanmanız gerekmektedir. Böylece eğlenirken ufak tatsızlıklar ile karşılaşmamış olacaksınız.

Paintball Maltepe

Paintball strateji oyunu olduğu için ve amaç karşı tarafı eksiltmek ama kendini ve takımını korumak olduğu için kimi zaman saklanmak da gerekecektir. Saklanmanın olabilmesi için de alanın geniş ve doğru yerleştirilmiş çeşitli siperlerle donatılmış olması gerekmektedir. Sizlere sunmuş olduğumuz geniş alan size daha rahat hareket alanı sağlayacak ve oyunun daha eğlenceli bir hale gelmesini mümkün kılacaktır.

Paintball İstanbul Fiyatları


Diğer Konular