• Airsoft ‘da Yaş Sınırı Var Mı?
  Tesislerimizde 16 – 18 yaş arası katılımcıları veli nezaretinde; 18 yaş ve üzeri katılımcıları ise refakatçi gözetmeksizin Airsoft aktivitesine kabul ediyoruz.  
 • Airsoft ‘da Hangi Ekipmanları Veriyorsunuz?
  Airsoft etkinliklerinde sağladığımız airsoft ekipmanları, farklı modellerde Airsoft replikası (tüfeği), koruyucu maske, eldiven, göğüs koruma, çift parça kamuflaj askeri kıyafet, palaska ve standart olarak tüm oyunculara verilen 375 BB(mermi)’ den oluşur.
 • Airsoft En Az Kaç Kişi Oynayabiliriz?
  Airsoft için minimum 10 kişi olmanız yeterli. Maksimumda ise bir seans için 20 kişi olabiliyorsunuz. Eğer kişi sayınız 20 üzerinde ise ek seanslar ayırıp grubunuzu gün içerisinde birkaç seansa bölüyoruz.  

Ayakkabı Hariç Tüm Ekipmanları Biz Veriyoruz

Minimum Oyuncu Sayısı Toplam 10!

Aktif Oyun Süresi 48 Dakika

Online Rezervasyon En Hızlı Yöntem

SAHALARIMIZ

Evo Sports Beykoz Kaymakdonduran

EVO Sports Beykoz Kaymakdonduran Sahası

İstanbul ilinin anadolu ve avrupa yakasını birbirine bağlayan Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün kavacık ayağına 10 dakikalık mesafede sahili, tarihi alanları ve doğal güzellikleriyle ünlü Beykoz ilçesinin kalbinde Paintball ve Airsoft gibi macera sporlarının keyfine varıp aileniz ve arkadaşlarınızla güzel bir gün geçirmek için sizleri de EVO Sports Beykoz Kaymakdonduran Tesislerine bekliyoruz.

Arkadaşlarınızla ya da ailenizle planladığınız günü daha da özel kılmak isterseniz tesisimizde ister kahvaltı isterseniz de oyun sonrası mangal yaparak haftanın tüm stresini üzerinizden atabilirsiniz.İstanbul ‘da bulabileceğiniz en uygun Airsoft ve Paintball fiyatları EVO Sports ‘un sektördeki deneyimi ve kaliteli ekipmanları ile hizmetinizde. Eğlenceli, sıcak kanlı ve deneyimli personelimiz sizlere her konuda yardımcı olmaya hazır.

AIRSOFT FİYATLARI

Airsoft Fiyatı Ne Kadar?

EVO Sports sahalarında airsoft oyununa katılacaksınız ve aklınızdaki soru ” Airsoft oyunu için ücret kaç ₺? “. Bu soruya cevabımız sizin için hazırladığımız EVO Sports Airsoft Macera Paketi içinde. Peki EVO Sports sahalarında fiyatlar ne kadar?

 • EVO Sports Macera Paketi Fiyatı : Kişi Başı 400₺
 • EVO Sports Macera Paketi İçeriği : Kişi Başı 300BB / Mermi
 • 18.00 ve Sonrasındaki Seanslara Katılan Gruplardan Kişi Sayısı Farketmeksizin +750 TL Ücret Alınacaktır.

SENARYOLARIMIZ

Köy Baskını Senaryosu

Köy Baskını Senaryosu

Savunma ve Saldırı olarak 2 gruba ayrılan oyuncular saha içerisindeki takım başlangıç noktalarına giderler. Saldırı takımı saha içerisindeki helikopter pistinden başlangıç yaparak savunma takımının mevzilendiği köy içinde bulunan stratejik binaları ele geçirmeye çalışır. Saldırı takımının ele geçirdiği her bina için saldırı takımı 1 puan kazanır. Periyot sonunda saldırı takımının kazandığı puanlar, puan hanelerine eklenir.

Her takım 2 kez saldırı 2 kez savunma yaparak oyunu tamamlar. Oyun sonunda en çok puana sahip takım kazanır. Savunma takımı olarak puan kazanmak mümkün olmadığı için, savunma esnasında karşı takımın, stratejik binaları ele geçirmesini engellemek bu oyun senaryosunda çok önemli.

Savunma takımında heyecanı, saldırı takımında ise macera ve aksiyonu deneyimleyin!

DÜNYA’DA AIRSOFT

Airsoft Nedir?

Doğaya ve canlılara zarar vermeden gerçek zamanlı bir savaş simülasyonu imkanı tanıyan airsoft, pilli (AEG), gazlı (GBB) yada yaylı iç mekanizmaya sahip replika oyuncaklar ile oynanan bir tür strateji oyunudur. Katılımcıların kullandığı ekipmanlar genellikle orijinalleri ile birebir aynıdır. Bu durum aktivitenin yapıldığı alandaki atmosfer ile desteklendiğinde oyuncular için adrenalin dozu yüksek bir aktivite ortaya çıkar. Oyun’a katılmak için paintball gibi benzer aktivitelerde de kullanılan yüz ve vücut koruma aksesuarları mecburidir. Bu ekipmanlar kullanıldığında ve kurallara uyulduğunda yaralanma riski en düşük sporlardan biridir. Kendi alanınızda düzenlemek isteyeceğiniz etkinlikler için EVO Mobil uygulamamızdan yararlanabilirsiniz. Profesyonel mobil saha kurulum işletme ve toplama hizmetimiz için bizimle iletişime geçin.

AIRSOFT NASIL OYNANIR?

İstanbul’da Airsoft Eğlencesi

Macerayı seviyorsanız ve arkadaş grubunuzla istanbul’da etkinlik yapmak istiyorsanız airsoft oynamayı kesinlikle denemelisiniz. Türkiye’de son zamanlarda kitlesi oldukça büyüyen ve macera tutkunlarının vazgeçilmezi airsoft sporunu yaparken size eğlence garantisi veriyoruz.

Açık Havada Etkinlik

Arkadaşlarınızla,ailenizle ya da takımınızla açık havada vakit geçirmek istiyorsanız Airsoft’u kesinlikle denemelisiniz. Taktiksel özelliğiyle iyi bir grup aktivitesi olmasının yanında takım kordinasyonu ve beraber çalışmayı pekiştiren yapısıyla her ekibin vazgeçilmezi.

Airsoft Ekipmanları

EVO Sports tarafından oyunculara sağlanan airsoft ekipmanları 1’er adet replika tüfek , koruyucu yelek , taktik yelek ,koruyucu maske , eldiven ve takım kamuflajıdır.

Sahalarımızda Etkinlik

Airsoft oynamak isteyen oyuncular saha seçimi yaptıktan sonra seçtikleri sahadan rezervasyon alırlar. Rezervasyon gün ve saatinde sahaya tüm ekip ulaştıktan sonra güvenlik eğitimi, oyun senaryosunun anlatımı ve ekipman tanıtımı ve kullanım eğitiminden sonra oyunculara EVO Sports tarafından sağlanan ekipmanlar teslim edilir. İki takıma ayrılan oyuncular seçtikleri oyun senaryosuyla ilgili bilgilendirmeyi aldıktan sonra oyun alanına geçerler ve eğlenceli vakit geçirmeye başlarlar.