Airsoft için minimum 10 kişi olmanız yeterli. Maksimumda ise bir seans için 20 kişi olabiliyorsunuz. Eğer kişi sayınız 20 üzerinde ise ek seanslar ayırıp grubunuzu gün içerisinde birkaç seansa bölüyoruz.  

Farklı modellerde Airsoft replikası (tüfeği), koruyucu maske, eldiven, göğüs koruma, çift parça kamuflaj askeri kıyafet, palaska ve 500BB (mermi) standart olarak tüm oyunculara verilir. 

Tesislerimizde 16 – 18 yaş arası katılımcıları veli nezaretinde; 18 yaş ve üzeri katılımcıları ise refakatçi gözetmeksizin Airsoft aktivitesine kabul ediyoruz.  

AIRSOFT SAHALARIMIZ

EVO Sports Beykoz Kaymakdonduran Sahası

Beykoz Kaymakdonduran sahamızda ekibinizle beraber Airsoft ve Paintball eğlencesine katılıp inanılmaz deneyimler elde edebilir, asla unutamayacağınız anılar biriktirebilirsiniz.

AIRSOFT FİYATLARI

SENARYOLAR

Büyük Kaçış Senaryosu

Kaçış takımının topçu bataryalarının arkasından (şu anki savunma takımı başlangıç yeri) başlayıp gemilere ulaşmaya çalıştığı bir senaryodur. Kaçış takımının içerisinden bir kişi VIP olarak seçilir. VIP Oyuncu daha küçük işaretleyici ve sınırlı boya topu (50 Adet / EVO Sports tarafından ücretsiz verilir) ile oynar. Hareket edebilmek için her daim bir takım arkadaşının omzuna dokunur halde olmak zorundadır. Omzuna dokunduğu oyuncunun vurulması durumunda eğer isterse o oyuncu ile başlangıç noktasına dönebilir ya da farklı bir refakatçi yanına gelene kadar bulunduğu noktada hareketsiz bekler. Vurulmuş oyuncu ile başlangıç noktasına dönerken VIP vurulamaz fakat bekleme esnasında vurulabilir.

VIP oyuncu savaşçı değil rehinedir, elenmesi için 5 adet isabet alması gerekir. Eğer VIP oyun süresi boyunca gemilere ulaşamadan 5 isabet alırsa devre biter ve savunma takımı 4 puan alır. Takımlar oyuna başladıktan sonra vuruldukları takdirde şu an mevcuttaki yukarı ve aşağıda bulunan noktalara değil hakem kulübesinin önündeki ile diğer uçtaki top bataryalarından oyuna başlar. Savunma takımı hakem kulübesine yakın bataryadan, kaçış takımı ise uzak noktadaki bataryadan oyuna dahil olur. VIP’nin herhangi bir gemiye ulaştırılması durumunda Kaçış Takımı 4 Puan alır.

VIP’nin devre içerisinde 5 Kez vurulması durumunda Savunma takımı 4 Puan alır ve bu 2 durumda da devre biter. Süre içerisinde VIP yerine gitmez ama 5’den az vurulursa Savunma takımı +2 Paun alır. Kaçış takımı ise puan alamaz. 12şerli dakikadan yine 4 tur oynanır. 4 Tur’un sonunda en çok puan toplayan takım kazanır.

DÜNYA’DA AIRSOFT

Airsoft Nedir?

Doğaya ve canlılara zarar vermeden gerçek zamanlı bir savaş simülasyonu imkanı tanıyan airsoft, pilli (AEG), gazlı (GBB) yada yaylı iç mekanizmaya sahip replika oyuncaklar ile oynanan bir tür strateji oyunudur. Katılımcıların kullandığı ekipmanlar genellikle orijinalleri ile birebir aynıdır. Bu durum aktivitenin yapıldığı alandaki atmosfer ile desteklendiğinde oyuncular için adrenalin dozu yüksek bir aktivite ortaya çıkar. Airsoft’a katılmak için paintball gibi benzer aktivitelerde de kullanılan yüz ve vücut koruma aksesuarları mecburidir. Bu ekipmanlar kullanıldığında ve kurallara uyulduğunda yaralanma riski en düşük sporlardan biridir.

Kendi alanınızda düzenlemek isteyeceğiniz etkinlikler için EVO Mobil uygulamamızdan yararlanabilirsiniz. Profesyonel mobil saha kurulum işletme ve toplama hizmetimiz için bizimle iletişime geçin.

AIRSOFT NASIL OYNANIR?

İstanbul’da Airsoft Eğlencesi

Macerayı seviyorsanız ve arkadaş grubunuzla istanbul’da etkinlik yapmak istiyorsanız airsoft oynamayı kesinlikle denemelisiniz. Türkiye’de son zamanlarda kitlesi oldukça büyüyen ve macera tutkunlarının vazgeçilmezi airsoft sporunu yaparken size eğlence garantisi veriyoruz.

Açık Havada Etkinlik

Arkadaşlarınızla,ailenizle ya da takımınızla açık havada vakit geçirmek istiyorsanız Airsoft’u kesinlikle denemelisiniz. Taktiksel özelliğiyle iyi bir grup aktivitesi olmasının yanında takım kordinasyonu ve beraber çalışmayı pekiştiren yapısıyla her ekibin vazgeçilmezi.

Airsoft Ekipmanları

EVO Sports tarafından oyunculara sağlanan airsoft ekipmanları 1’er adet airsoft replika tüfek , koruyucu yelek , taktik yelek ,koruyucu maske , eldiven ve takım kamuflajıdır.

Sahalarımızda Etkinlik

Airsoft oynamak isteyen oyuncular saha seçimi yaptıktan sonra seçtikleri sahadan rezervasyon alırlar. Rezervasyon gün ve saatinde sahaya tüm ekip ulaştıktan sonra güvenlik eğitimi, oyun senaryosunun anlatımı ve airsoft ekipman tanıtımı ve kullanım eğitiminden sonra oyunculara EVO Sports tarafından sağlanan ekipmanlar teslim edilir.

İki takıma ayrılan oyuncular seçtikleri oyun senaryosuyla ilgili bilgilendirmeyi aldıktan sonra oyun alanına geçerler ve eğlenceli vakit geçirmeye başlarlar.