Nerf Etkinlik Fiyatları

Nerf Fiyat Paketleri

Ekibinize En Uygun NERF Paketini Seçebilir ve Rezervasyon Yapabilirsiniz.

Nerf Etkinlik Fiyatları Nedir?

Nerf Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul’da Nerf oynamak isteyenlerin sorusu ” Nerf oynamak ne kadar?”. Nerf oyunlarının fiyatları ne kadar sorusunun cevabı gitmek istediğiniz sahaya göre değişebilir. İstanbul’da her cebe göre Nerf ücreti bulunmakta. Bu noktada açık havada farklı bir eğlence deneyimlemek isteyenlerin adresi ise EVO Sports sahaları olarak tek.

Açık Havada Nerf Oyunu

Artık Nerf oyuncaklarını evden çıkarmanın vakti geldi. Nerf oyuncaklarınızla evde, bahçede ve ofiste oynamaktan sıkıldınız mı? Oyuncağınızı ve arkadaşlarınızı alın ve sahamıza gelin. Açık alanda Nerf ve eğlenceli yapısı düşünülerek planlanmış rengarenk sahamızda ister kendi oyuncağınızla isterseniz sahamızdaki oyuncaklarla arkadaşlarınızı Nerf leyebilirsiniz. Kartal Aydos ormanlarında bulunan Tag Arena ‘ya gelin ve eğlenceye katılın.

Nerf Ücreti Kaç ₺?

EVO Sports sahalarında Nerf oyununa katılacaksınız ve aklınızdaki soru ” Nerf oyunu için ücret kaç ₺? “. Bu soruya cevabımız sizin için hazırladığımız EVO Sports Nerf Macera Paketi içinde. Peki EVO Sports Nerf Macera Paketi fiyatı ne kadar?

  • EVO Sports Macera Paketi Fiyatı : Kişi Başı 150₺
  • EVO Sports Macera Paketi İçeriği : Sınırsız Atış ve Özel düzenlenebilen oyun tipleri