Kaymakdonduran Mesire Alanı

İstanbul ilinin anadolu ve avrupa yakasını birbirine bağlayan Fatih Sultan Mehmet köprüsünün Kavacık Ayağına 10 dakikalık mesafede, sahili, tarihi alanları ve doğal güzellikleriyle ünlü Beykoz ilçesinin kalbinde Paintball ve Airsoft gibi macera sporlarının keyfine varıp aileniz ve arkadaşlarınızla güzel bir gün geçirmek için sizleri de EVO Sports Beykoz Kaymakdonduran Tesislerine bekliyoruz.Arkadaşlarınızla ya da ailenizle planladığınız günü daha da özel kılmak isterseniz tesisimizde ister kahvaltı isterseniz de oyun sonrası mangal yaparak haftanın tüm stresini üzerinizden atabilirsiniz.İstanbul ‘da bulabileceğiniz en uygun Airsoft ve Paintball fiyatları EVO Sports ‘un sektördeki deneyimi ve kaliteli ekipmanları ile hizmetinizde. Eğlenceli, sıcak kanlı ve deneyimli personelimiz sizlere her konuda yardımcı olmaya hazır.

  5 star review  Çok güzel bir mekan. Baya eğlenceliydi. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Hijyen olarak da gayet içiniz rahat olsun. Eğlenmek için çok güzel bir tercih.. Çekiliş falan yapılıyor. Her hafta bir takımı ücretsiz ağırlanıyor. Rekabet dolu bir eğlence arıyorsanız şiddetle tavsiye ediyorum..

  thumb Furkan Kısa
  10/25/2020

  5 star review  Saha ve personel harika. Oyun çok zevkli önlemlerinizi alıp gelin ama yedek ayakkabı, kıyafer vs. Ormanın içinde güzel bir haftasonu aktivitesi. Kıyafetler temiz, kullanılan aletler dezenfekte edilmişti. Tavsiye edilir 👍🏼

  thumb Semiha Nur Yağcıklı
  10/10/2020

  5 star review  Her şey çok güzeldi, çalışanlar gayet kibar ve ilgili. Ormanın hemen girişinde, ulasımı da rahat ve piknik yapma imkanınız da var.

  thumb Yelda Gedik
  10/10/2020

  5 star review  Her şey çok güzeldi, çok memnun kaldık. Çalışanlar çok kibarlar. Paintballdan sonra piknik yapabilmek için masalar da mevcut. Gönül rahatlığıyla gelebilirsiniz.

  thumb Kübra Doker
  10/10/2020

BEYKOZ GALERİ

BEYKOZ ADRES