BEYKOZ KAYMAKDONDURAN

EVO Sports Kaymakdonduran Tesisi

İstanbul ilinin anadolu ve avrupa yakasını birbirine bağlayan Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün kavacık ayağına 10 dakikalık mesafede sahili, tarihi alanları ve doğal güzellikleriyle ünlü Beykoz ilçesinin kalbinde Paintball ve Airsoft gibi macera sporlarının keyfine varıp aileniz ve arkadaşlarınızla güzel bir gün geçirmek için sizleri de EVO Sports Beykoz Kaymakdonduran Tesislerine bekliyoruz.

Arkadaşlarınızla ya da ailenizle planladığınız günü daha da özel kılmak isterseniz tesisimizde ister kahvaltı isterseniz de oyun sonrası mangal yaparak haftanın tüm stresini üzerinizden atabilirsiniz.İstanbul ‘da bulabileceğiniz en uygun Airsoft ve Paintball fiyatları EVO Sports ‘un sektördeki deneyimi ve kaliteli ekipmanları ile hizmetinizde. Eğlenceli, sıcak kanlı ve deneyimli personelimiz sizlere her konuda yardımcı olmaya hazır.

  5 star review  İlgi alaka var. Çalışan arkadaşlar güler yüzlüydü. Saha güzel eğimli oyunun eğlencesini artırıyor. Ekipmanlar da güzeldi koruyucu ekipmanları poşetli bir şekilde aldık. Gelmenizi tavsiye ederim.

  thumb Ali Özyıldırım
  11/08/2020

  5 star review  Hiç bu kadar keyifli olacağını düşünmüyorduk, parkur olsun oyunun kuralları olsun tamamen adrenalim ve eğlence doluydu, şiddetle tavsiye olunur çok teşekkür ederiz

  thumb Merve Seven
  11/01/2020

  5 star review  Çok güzel bir mekan. Baya eğlenceliydi. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Hijyen olarak da gayet içiniz rahat olsun. Eğlenmek için çok güzel bir tercih.. Çekiliş falan yapılıyor. Her hafta bir takımı ücretsiz ağırlanıyor. Rekabet dolu bir eğlence arıyorsanız şiddetle tavsiye ediyorum..

  thumb Furkan Kısa
  10/25/2020

  5 star review  Gayet güzel ve temiz bir yer eğlencenin dibine vurmak istiyorsanız gayet güzel bir yer sıcak karşılaşıyorsunuz ve eğlenceli dakikalar geçiriyorsunuz öneririm

  thumb Semih Akkaya
  10/25/2020

BEYKOZ GALERİ

BEYKOZ ADRES