Laser Tag Fiyatları

Laser Tag Fiyat Paketleri

Ekibinize En Uygun Laser Tag Paketini Seçebilir ve Rezervasyon Yapabilirsiniz.

Laser Tag Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul’da laser tag oynamak isteyenlerin sorusu ” Laser Tag oynamak ne kadar?”. Laser Tag oyunlarının fiyatları ne kadar sorusunun cevabı gitmek istediğiniz sahaya göre değişebilir. İstanbul’da her cebe göre Laser Tag ücreti bulunmakta. Bu noktada açık havada farklı bir eğlence deneyimlemek isteyenlerin adresi ise EVO Sports sahaları olarak tek.

Açık Havada Laser Tag Oyunu

İstanbul’da gideceğiniz laser tag sahasının kalitesi, temizliği, verilen ekipmanların yeniliği ve bakımı laser tag oynarken alacağınız keyfi son derece etkileyen faktörlerden bazıları. Bir diğer faktör de sahanın havadar olup olmaması. Bir çok laser tag sahası kapalı, karanlık ve basık alanlarda bulunuyor. Bu noktada EVO Sports olarak laser tag ve nerf etkinlikleri için özel olarak düzenlediğimiz renkli ve eğlenceli Tag Arena sahası İstanbul Laser Tag sahaları arasında ilk açık alandaki olma özelliğini taşıyor.

Laser Tag Ücreti Kaç ₺?

EVO Sports sahalarında laser tag oyununa katılacaksınız ve aklınızdaki soru ” Laser Tag oyunu için ücret kaç ₺? “. Bu soruya cevabımız sizin için hazırladığımız EVO Sports Laser Tag Macera Paketi içinde. Peki EVO Sports Laser Tag Macera Paketi fiyatı ne kadar?

  • EVO Sports Macera Paketi Fiyatı : Kişi Başı 180₺
  • EVO Sports Macera Paketi İçeriği Sınırsız Atış ve Özel düzenlenebilen oyun tipleri
  • 18.00 ve Sonrasındaki Seanslara Katılan Gruplardan Kişi Sayısı Farketmeksizin +500 TL Ücret Alınacaktır.