Airsoft Fiyatları

AIRSOFT FİYAT PAKETLERİ

Ekibinize En Uygun Airsoft Paketini Seçebilir ve Rezervasyon Yapabilirsiniz.

Airsoft Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul’da airsoft oynamak isteyenlerin sorusu ” Airsoft ne kadar?”. Airsoft oyunlarının fiyatları ne kadar sorusunun cevabı gitmek istediğiniz sahaya göre değişebilir. İstanbul’da her cebe göre airsoft ücreti bulunmakta. Bu noktada en ucuz airsoft sahasına da gidebilirsiniz en pahalısına da ama en önemli soru airsoft oyununun kalitesi olmalı.

Kaliteli Airsoft Oyunu

İstanbul’da gideceğiniz airsoft sahasının kalitesi, temizliği, verilen ekipmanların yeniliği, bakımı airsoft oynarken alacağınız keyfi son derece etkileyen faktörlerden bazıları. Bu noktada EVO Sports olarak eğlence garantimizi hem uygun airsoft fiyatı hem de kaliteli ekipmanlar ile sağlıyoruz.

Airsoft Ücreti Kaç ₺?

EVO Sports sahalarında airsoft oyununa katılacaksınız ve aklınızdaki soru ” Airsoft oyunu için ücret kaç ₺? “. Bu soruya cevabımız sizin için hazırladığımız EVO Sports Airsoft Macera Paketi içinde. Peki EVO Sports Airsoft fiyatı ne kadar?

  • EVO Sports Macera Paketi Fiyatı : Kişi Başı 400₺
  • EVO Sports Macera Paketi İçeriği : Kişi Başı 300BB / Mermi
  • 18.00 ve Sonrasındaki Seanslara Katılan Gruplardan Kişi Sayısı Farketmeksizin +500 TL Ücret Alınacaktır.

Airsoft Ek BB / Mermi Ne Kadar?

Airsoft oyununda standart olarak size verilen 300 BB bitebilir. Bu durumda isterseniz ek mermi alarak oyuna devam edebilir ya da oyunu güncel puanla bitirebilirsiniz. Peki ek olarak BB almak isterseniz bu paketlerin fiyatı nedir?

  • Airsoft Ek Şarjör Fiyatı : 75₺
  • Airsoft Ek Şarjör İçeriği : 150 BB / Mermi