Nerf için minimum 10 kişi olmanız yeterli. Maksimumda ise bir seans için 20 kişi olabiliyorsunuz. Eğer kişi sayınız 20 üzerinde ise ek seanslar ayırıp grubunuzu gün içerisinde birkaç seansa bölüyoruz.  

Kurallara uyduğunuz ve güvenlik gözlüklerini çıkartmadığınız sürece nerf ürünlerinden kaynaklı bir zarara uğrama şansınız yok. Bu aşamada tabiki spor yaparken dikkat edilmesi gereken düşme, çarpma vb. durumlar sizin sorumluluğunuzdadır.  

Hayır. Vurulunca elinizi ya da Nerf’inizi havaya kaldırıp başlangıç noktasına dönüyorsunuz ve oyuna tekrar dahil oluyorsunuz.  

NERF SAHALARIMIZ

EVO Sports Kartal Aydos Sahası

Kartal Aydos sahamızda bulunan Tag Arena adını verdiğimiz Laser Tag ve Nerf için özel olarak tasarlanmış olan sahada heyecanlı ve macera dolu dakikalara sizleri davet ediyoruz. Ekibinizi oluşturun Tag Arena eğlencesine katılın.

Nerf Ücreti Kaç ₺?

EVO Sports sahalarında Nerf oyununa katılacaksınız ve aklınızdaki soru ” Nerf oyunu için ücret kaç ₺? “. Bu soruya cevabımız sizin için hazırladığımız EVO Sports Nerf Macera Paketi içinde. Peki EVO Sports Nerf Macera Paketi fiyatı ne kadar?

  • EVO Sports Macera Paketi Fiyatı : Kişi Başı 60₺
  • EVO Sports Macera Paketi İçeriği : Sınırsız Atış ve Özel düzenlenebilen oyun tipleri

DÜNYA’DA NERF

Nerf Nedir?

Sünger alaşımlı bir malzemeden imal edilmiş, oyunculara ve çevredeki objelere zarar vermeyecek biçimde tasarlanmış dartlar atan oyuncaklar ile oynanan Nerf, özellikle 8 -14 yaş arası genç oyuncuların tercih ettiği bir strateji oyunudur. Ülkemizde de gençler tarafından artan bir ilgi görmektedir. Yoğun fiziksel aktivite esnasında, sosyalleşmeye imkan vermesi nedeni ile ebeveynler tarafından katılımı teşvik edilen aktivite, son yıllarda açılan arenaları ile gençler için harika bir sosyal ortam vadetmektedir. Dart atıcı, dartlar ve koruyucu gözlük dışında başka ekipman gerektirmeyen aktivite Türkiye’nin ilk Nerf arenası olan Kartal Aydos’ta bulunan Tag Arena tesisimizde. Bu eğlenceye tesislerimizde ortak olabilir yada özel etkinlikleriniz için EVO Mobil hizmetimizden faydalanarak bu eğlenceyi istediğiniz alanda dostlarınızla deneyebilirsiniz.

NERF NASIL OYNANIR?

Doğum Günleri İçin Değişik Bir Eğlence

Doğum günleri ve aile toplanmalarının bir numaralı etkinliği olan Nerf etkinliğini EVO Sports Kartal Aydos tesislerinde oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey gelmeden önce rezervasyon almak ve sahamıza rezervasyon gün ve saatinde gelmek.

Açık Havada Eğlence

Çocuklarınızın açık havada doğayla iç içe bir alanda arkadaşlarıyla eğlenceli vakit geçirmesini istiyorsanız bu etkinlik tam size göre.

Etkinlik Ekipmanları

EVO Sports tarafından oyunculara sağlanan ekipmanlar 1’er adet nerf oyuncağı ve koruyucu gözlüktür.

Etkinlik Senaryosu

İki takıma ayrılan oyuncular oyun sahasına girerek başlangıç noktalarına giderler. Hakem talimatı ile başlayan oyunda her takım saha içerisindeki kaleleri butonlara basarak ele geçirmeye çalışır. Belirlenen süre sonunda en fazla kaleyi elinde tutan takım turun galibi olur ve oyun 4 tur boyunca devam eder. En fazla puana sahip takım etkinliğin galibi olur.