KÖY BASKINI SENARYOSU

KÖY BASKINI SENARYOSU NASIL OYNANIR?

Savunma ve Saldırı olarak 2 gruba ayrılan oyuncular saha içerisindeki takım başlangıç noktalarına giderler. Saldırı takımı saha içerisindeki helikopter pistinden başlangıç yaparak savunma takımının mevzilendiği köy içinde bulunan stratejik binaları ele geçirmeye çalışır. Saldırı takımının ele geçirdiği her bina için saldırı takımı 1 puan kazanır. Periyot sonunda saldırı takımının kazandığı puanlar, puan hanelerine eklenir.

Her takım 2 kez saldırı 2 kez savunma yaparak oyunu tamamlar. Oyun sonunda en çok puana sahip takım kazanır. Savunma takımı olarak puan kazanmak mümkün olmadığı için, savunma esnasında karşı takımın, stratejik binaları ele geçirmesini engellemek bu oyun senaryosunda çok önemli.

Savunma takımında heyecanı, saldırı takımında ise macera ve aksiyonu deneyimleyin!

KÖY BASKINI SAHALARI

Evo Sports Beykoz Kaymakdonduran

Beykoz Kaymakdonduran Tesisi

İstanbul ilinin anadolu ve avrupa yakasını birbirine bağlayan Fatih Sultan Mehmet köprüsünün Kavacık Ayağına 10 dakikalık mesafede, sahili, tarihi alanları ve doğal güzellikleriyle ünlü Beykoz ilçesinin kalbinde Paintball ve Airsoft gibi macera sporlarının keyfine varıp aileniz ve arkadaşlarınızla güzel bir gün geçirmek için sizleri de EVO Sports Beykoz Kaymakdonduran Tesislerine bekliyoruz.Arkadaşlarınızla ya da ailenizle planladığınız günü daha da özel kılmak isterseniz tesisimizde ister kahvaltı isterseniz de oyun sonrası mangal yaparak haftanın tüm stresini üzerinizden atabilirsiniz.