ZOMBİ SENARYOSU

ZOMBİ SENARYOSU NASIL OYNANIR?

Ekipteki toplam oyuncu sayısı 1/3 Zombi takımı, 2/3 Direniş Takımı olarak bölüştürülür. Kimin Zombi kimin insan olacağına oyuncular karar verir. Eğer talep ederlerse baş hakem kura çekebilir. Zombi senaryosunda galip, standart oyun formatımız olan 4 periyodun sonunda en çok puanı alan takım olarak belirlenir.

Oyundaki en büyük fark İnsan takımındaki oyuncular normal oyunda olduğu gibi vücut ya da ekipmanlarından vuruldukları takdirde vurulmuş sayılırken Zombi takımındaki oyuncular sadece maskelerinden vuruldukları takdirde oyundan çıkarlar.

Bu senaryoda koruyucu maske çıkartmak kesinlikle yasaktır. Maskesini çıkartan bir oyuncu tespit edildiği takdirde baş hakem tarafından uyarı yapılmadan oyundan direk çıkartılır. Bu kuralı baştan kabul eden takımlar bu senaryoda oyun oynayabilir.

ZOMBİ SAHALARI

Evo Sports Kartal Aydos Sahası

Kartal Aydos Tesisi

İstanbul Anadolu Yakası‘nın merkezinde Kartal’da bulunan geniş çam ormanları ile kaplı Aydos Mesire alanında 10000m2 alan üzerine kurulu Paintball sahamız içerisindeki kuleler, çıkartma gemileri ve imha edilmeyi bekleyen büyük saldırı topları ile oyunculara heyecanlı dakikalar sunuyor.

Evo Sports Beykoz Kaymakdonduran

Beykoz Kaymakdonduran Tesisi

İstanbul ilinin anadolu ve avrupa yakasını birbirine bağlayan Fatih Sultan Mehmet köprüsünün Kavacık Ayağına 10 dakikalık mesafede, sahili, tarihi alanları ve doğal güzellikleriyle ünlü Beykoz ilçesinin kalbinde Paintball ve Airsoft gibi macera sporlarının keyfine varıp aileniz ve arkadaşlarınızla güzel bir gün geçirmek için sizleri de EVO Sports Beykoz Kaymakdonduran Tesislerine bekliyoruz.