ETKİNLİK REZERVASYONU

Lütfen Etkinlik ve Fiyat Paketi Seçiniz


EVO Sports Yeni Rezervasyon Sistemi

Yeni EVO Sports Online Rezervasyon sistemiyle artık telefonda beklemenize ya da bilgi almak için birine ulaşmanıza gerek kalmadan macera dolu etkinliğinizi kendiniz planlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm bilgilere her etkinlik kategorisinin altındaki paketler sayesinde erişebilirsiniz. Paintball, Airsoft gibi etkinlikler için rezervasyon yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Paintball Oynamak için Telefon ya da İnternet Sitesi

Paintball oyunu düzenlemek istiyorsunuz ama nereden bilgi alacağınızı bilmiyor musunuz?Evo Sports ‘a hoş geldiniz. İster bizi 0850 360 03 86 numaramızdan arayabilir, ister buraya tıklayarak whatsapp üzerinden bizlere ulaşabilir, isterseniz de bu sayfadan online rezervasyonunuzu tamamlayabilir ve %10 indirimli etkinliğe katılabilirsiniz.

Bilgi Almak İçin…

Macera sporlarıyla ilgili bilgi almak için yapmanız gereken tek şey internet sitemizde ilgili etkinliğin sayfasını inceleyerek saha, fiyat, adres ve senaryolarla ilgili bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz de telefon aracılığıyla bizleri arayıp ihtiyacınız olan detaylı bilgiyi alabilir aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

Neden EVO Sports

Uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübeler ve deneyimler sayesinde tüm misafirlerimizin akıllarındaki sorular ve ihtiyaçlarını karşılamada kendimizi geliştirdik. Macera sporları ile ilgili sizlerin sorularına cevap olması adına yayınladığımız yazılar ve videolar umarız ki ilginizi çeker ve sizi deneyimleyeceğiniz maceraya hazırlar.

PAINTBALL, AIRSOFT, LASER TAG ve NERF İÇİN NASIL REZERVASYON YAPILIR?

Paintball, Airsoft, Laser Tag ve Nerf rezervasyonu yapmak artık çok kolay. 5 Basit adımda çok kısa süre içerisinde online olarak gerçekleştirip eğlenceye katılabilirsiniz.

 1. Etkinlik Seçin

  evosports.com adresine bağlanarak hizmet verdiğimiz Paintball, Airsoft, Laser Tag ve Nerf aktivitelerini inceleyin. Siz ve ekibiniz için en uygun olduğunu düşündüğünüz aktiviteyi seçin.

 2. Saha Seçin

  Seçtiğiniz etkinliğe katılabileceğiniz sahalarımızı inceleyin ve Beykoz Kaymakdonduran , Kartal Aydos gibi tesislerimiz arasından size en yakın olanını seçin.

 3. Rezervasyon Ekranı

  evosports.com/rezervasyon sayfasındaki rezervasyon ekranından tarih seçin ve seçmiş olduğunuz etkinlik ve saha bilgilerini girin.
  Ekranda çıkan etkinlik paketlerini inceleyerek aklınıza en çok yatanın Rezervasyon butonuna tıklayarak saat ve kişi sayısı belirtin.

 4. Rezervasyon Kişi Sayısı

  Kişi sayısı belirtirken ekibinizde bulunan siz hariç kişi sayısını belirtmeye dikkat edin.

 5. Ödeme Tercihi

  Sizin için en uygun paket, tarih ve kişi sayısını seçtikten sonra etkinliğiniz için ihtiyacınız olan ücret sistem tarafından otomatik olarak hesaplanacak ve size peşin ödemede online rezervasyon indirimi sağlanacaktır. Fakat dilerseniz %15 oranında kapora ödemesiyle işleminizi tamamlayabilir ve eğlenceye katılabilirsiniz.