MOBİL SAHA

EVO Sports Mobil Saha Hizmeti

Tüm Türkiye ‘ye talep üzerine mobil saha hizmetimiz bulunmaktadır. Şirket etkinlikleri, doğum günleri gibi durumlar için biçilmiş kaftan olan mobil saha hizmeti EVO Sports tarafından Türkiye’nin her yerinde sağlanmaktadır. İster evinizin bahçesi, ister şirketinizin otoparkı isterseniz de otelinizin lobisi hızlı kurulum ve temiz toparlama garantisiyle macera alanına dönüşebilir.

Müşterileriniz ya da aileniz ve arkadaşlarınız için Paintball, Laser Tag, Nerf ve Airsoft etkinliklerini istediğiniz yere getiriyoruz.Talep ettiğiniz tarihlerde deneyimli ekibimiz sahanın kurulum, etkinlik hizmeti ve toplama aşamalarında hız ve kalitesiyle uzun yıllardır hizmet vermekte.

İlgi alaka var. Çalışan arkadaşlar güler yüzlüydü. Saha güzel eğimli oyunun eğlencesini artırıyor. Ekipmanlar da güzeldi koruyucu ekipmanları poşetli bir şekilde aldık. Gelmenizi tavsiye ederim.

Ali Özyıldırım Avatar Ali Özyıldırım
8 Kasım 2020

Hiç bu kadar keyifli olacağını düşünmüyorduk, parkur olsun oyunun kuralları olsun tamamen adrenalim ve eğlence doluydu, şiddetle tavsiye olunur çok teşekkür ederiz

Merve Seven Avatar Merve Seven
1 Kasım 2020

Çok güzel bir mekan. Baya eğlenceliydi. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Hijyen olarak da gayet içiniz rahat olsun. Eğlenmek için çok güzel bir tercih.. Çekiliş falan yapılıyor. Her hafta bir takımı ücretsiz ağırlanıyor. Rekabet dolu bir eğlence arıyorsanız şiddetle tavsiye ediyorum..

Furkan Kısa Avatar Furkan Kısa
25 Ekim 2020

Gayet güzel ve temiz bir yer eğlencenin dibine vurmak istiyorsanız gayet güzel bir yer sıcak karşılaşıyorsunuz ve eğlenceli dakikalar geçiriyorsunuz öneririm

Semih Akkaya Avatar Semih Akkaya
25 Ekim 2020

MOBİL SAHA GALERİ