KARTAL AYDOS

EVO Sports Kartal Aydos Tesisleri

İstanbul Anadolu Yakası‘nın merkezinde Kartal’da bulunan geniş çam ormanları ile kaplı Aydos Mesire alanında 10000m2 alan üzerine kurulu Paintball sahamız içerisindeki kuleler, çıkartma gemileri ve imha edilmeyi bekleyen büyük saldırı topları ile oyunculara heyecanlı dakikalar sunuyor.

Kartal Uğur Mumcu Mevkiindeki Aydos ormanı ziyaretçilerine temiz hava, yürüyüş parkurları, piknik alanları, restorantlar ve eğlenceli bir gün imkanı sağlıyor. İstanbul içerisinde bulabileceğiniz en geniş temiz hava alanlarından biri olan Kartal Aydos Ormanında bulunan Evo Sports sahasında Paintball, Laser Tag ve Nerf etkinlikleri düzenleyebilirsiniz.

  5 star review  İlgi alaka var. Çalışan arkadaşlar güler yüzlüydü. Saha güzel eğimli oyunun eğlencesini artırıyor. Ekipmanlar da güzeldi koruyucu ekipmanları poşetli bir şekilde aldık. Gelmenizi tavsiye ederim.

  thumb Ali Özyıldırım
  11/08/2020

  5 star review  Hiç bu kadar keyifli olacağını düşünmüyorduk, parkur olsun oyunun kuralları olsun tamamen adrenalim ve eğlence doluydu, şiddetle tavsiye olunur çok teşekkür ederiz

  thumb Merve Seven
  11/01/2020

  5 star review  Çok güzel bir mekan. Baya eğlenceliydi. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Hijyen olarak da gayet içiniz rahat olsun. Eğlenmek için çok güzel bir tercih.. Çekiliş falan yapılıyor. Her hafta bir takımı ücretsiz ağırlanıyor. Rekabet dolu bir eğlence arıyorsanız şiddetle tavsiye ediyorum..

  thumb Furkan Kısa
  10/25/2020

  5 star review  Gayet güzel ve temiz bir yer eğlencenin dibine vurmak istiyorsanız gayet güzel bir yer sıcak karşılaşıyorsunuz ve eğlenceli dakikalar geçiriyorsunuz öneririm

  thumb Semih Akkaya
  10/25/2020

KARTAL GALERİ

KARTAL ADRES