İstanbul Anadolu Yakası

‘nın merkezinde Kartal’da bulunan geniş çam ormanları ile kaplı Aydos Mesire alanında 10000m2 alan üzerine kurulu Paintball sahamız içerisindeki kuleler, çıkartma gemileri ve imha edilmeyi bekleyen büyük saldırı topları ile oyunculara heyecanlı dakikalar sunuyor.

  5 star review  Çok güzel bir mekan. Baya eğlenceliydi. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Hijyen olarak da gayet içiniz rahat olsun. Eğlenmek için çok güzel bir tercih.. Çekiliş falan yapılıyor. Her hafta bir takımı ücretsiz ağırlanıyor. Rekabet dolu bir eğlence arıyorsanız şiddetle tavsiye ediyorum..

  thumb Furkan Kısa
  10/25/2020

  5 star review  Saha ve personel harika. Oyun çok zevkli önlemlerinizi alıp gelin ama yedek ayakkabı, kıyafer vs. Ormanın içinde güzel bir haftasonu aktivitesi. Kıyafetler temiz, kullanılan aletler dezenfekte edilmişti. Tavsiye edilir 👍🏼

  thumb Semiha Nur Yağcıklı
  10/10/2020

  5 star review  Her şey çok güzeldi, çalışanlar gayet kibar ve ilgili. Ormanın hemen girişinde, ulasımı da rahat ve piknik yapma imkanınız da var.

  thumb Yelda Gedik
  10/10/2020

  5 star review  Her şey çok güzeldi, çok memnun kaldık. Çalışanlar çok kibarlar. Paintballdan sonra piknik yapabilmek için masalar da mevcut. Gönül rahatlığıyla gelebilirsiniz.

  thumb Kübra Doker
  10/10/2020

KARTAL GALERİ

KARTAL ADRES