LOKASYON

İster açık alan, ister kapalı alan. Macera sporları saha işletmesi olarak kullanmak istediğiniz alanı seçin ve planı beraber yapalım.

ANTLAŞMA

Sizin için en iyi işletme şeklini ve hangi macera sporlarının sahanız için uygun olduğunu beraber belirleyelim. En iyi ekipman ve en iyi personel eğitimini sizlere sunalım.

SEKTÖR

Türkiye’nin neresinde olursanız olun macera sporları sektörüne dahil olun. İster ek gelir, ister tam zamanlı yatırım olarak düşünebileceğiniz bir işletmenin sahibi olun.

Saha işletmecilerinden, saha işletmecisi olmak isteyenlere deneyim, ekipman, kurulum, işletme ve isim desteği EVO Sports markasıyla.

  • Aksiyon
  • Eğlence
  • Macera
[info_list style=”hexagon” font_size_icon=”24″ eg_br_width=”1″][info_list_item list_icon=”Defaults-user”]Müşteri ve müşteri memnuniyeti hizmet sektörünün her alanında olduğu gibi macera sporları saha işletmelerinin de en önemli konularından biridir.[/info_list_item][info_list_item list_icon=”Defaults-signal”]Sahanızı büyütmek ve potansiyelini artırmak için iyi planlama, düzenli bakım vekalite yükseltme hem sektörü geliştirecek hem de sektördeki yerinizi kuvvetlendirecektir.[/info_list_item][info_list_item list_icon=”Defaults-envelope-o”]İşletmenizi insanlarla tanıştırmak ve kaliteli hizmetinizi sektöre sunmak için EVO Sports gibi deneyimli ekiplerden iletişim, pazarlama ve reklam gibi konularda destek alabilirsiniz.[/info_list_item][/info_list]

KENDİ İŞLETMENİZ

EVO Sports deneyimi ve ismiyle siz de kendi işletmenizi bir adım öteye taşıyın. Sektöre bir adım ileride girin.