• Lazer Sinyali Göze Zarar Verir Mi?
    Lisanslı üreticiler tarafından üretilmiş Laser Tag ürünlerinde kullanılan lazer ve RF dalgaları hiçbir organa zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
  • Laser Tag’i Kaç Kişi Oynayabiliyoruz?
    Laser Tag için minimum 10 kişi olmanız yeterli. Maksimum ise bir seans için 20 kişi olabiliyorsunuz. Eğer kişi sayınız 20 üzerinde ise ek seanslar ayırıp grubunuzu gün içerisinde birkaç seansa bölüyoruz.  
  • Laser Tag | Atış / Cephane Sınırı Var Mı?
    Biz standart olarak bir laser tag atış / cephane sınırı olmaksızın oyunu başlatıyoruz ama oyun öncesinde hakeme özel bir cephane sınırı yada adedi belirtirseniz sizin istekleriniz doğrultusunda bu durumu değiştirebiliyor ve oyunlarınıza bir zorluk getirebiliyoruz.

Ayakkabı Hariç Tüm Ekipmanları Biz Veriyoruz

Tamamen Güvenli Eğlence

Aktif Oyun Süresi 48 Dakika

Online Rezervasyon En Hızlı Yöntem

SAHALARIMIZ

Evo Sports Kartal Aydos Sahası

EVO Sports Kartal Aydos Sahası

İstanbul Anadolu Yakası‘nın merkezinde Kartal’da bulunan geniş çam ormanları ile kaplı Aydos Mesire alanında 10000m2 alan üzerine kurulu Paintball sahamız içerisindeki kuleler, çıkartma gemileri ve imha edilmeyi bekleyen büyük saldırı topları ile oyunculara heyecanlı dakikalar sunuyor.

Kartal Uğur Mumcu Mevkiindeki Aydos ormanı ziyaretçilerine temiz hava, yürüyüş parkurları, piknik alanları, restorantlar ve eğlenceli bir gün imkanı sağlıyor. İstanbul içerisinde bulabileceğiniz en geniş temiz hava alanlarından biri olan Kartal Aydos Ormanında bulunan Evo Sports sahasında PaintballLaser Tag ve Nerf etkinlikleri düzenleyebilirsiniz.

Kartal Aydos sahamızda bulunan Tag Arena adını verdiğimiz Laser Tag ve Nerf için özel olarak tasarlanmış olan sahada heyecanlı ve macera dolu dakikalara sizleri davet ediyoruz. Ekibinizi oluşturun Tag Arena eğlencesine katılın.

LASER TAG FİYATLARI

Laser Tag Ücreti Kaç ₺?

EVO Sports sahalarında laser tag oyununa katılacaksınız ve aklınızdaki soru ” Laser Tag oyunu için ücret kaç ₺? “. Bu soruya cevabımız sizin için hazırladığımız EVO Sports Laser Tag Macera Paketi içinde. Peki EVO Sports Laser Tag Macera Paketi fiyatı ne kadar?

DÜNYA’DA LASER TAG

Laser Tag Nedir ve Nasıl Oynanır?

80’li yıllarda askeri eğitimleri daha gerçekçi hale getirirken, yaralanma riski ve eğitim sarf malzeme maliyetlerini düşürmek amacıyla geliştirilen Laser Tag teknolojisi ilerleyen süreçte, teknolojisindeki gelişmeler ile popüler bir eğlenceye dönüştü. Her yaştan katılımcının bir arada yapabildiği bu aktivite ülkemizde de son yıllarda hızla yaygınlaşıyor. Türkiye’deki ilk açık hava ve en büyük kapalı indoor alanları olan tesislerimizde siz de bu eğlenceyi deneyimleyebilirsiniz.Sabit tesislerimiz dışında, kurumsal yada bireysel olarak kendi alanınızda macera sporlarını deneyimlemek isterseniz EVO Mobil hizmetimizden faydalanarak bu keyfi dilediğiniz yerde EVO Sports deneyimi ve kalitesiyle yaşayabilirsiniz.

Arkadaşlarla Yeni Anılar

Doğum günleri ve aile toplanmalarının bir numaralı etkinliğini EVO Sports Kartal Aydos tesislerinde oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey gelmeden önce rezervasyon almak ve sahamıza rezervasyon gün ve saatinde gelmek.

Açık Havada Macera

Arkadaşlarınızla ve ailenizle haftasonu açık havada ne yapalım diye düşünüyorsanız EVO Sports tipi eğlence tam size göre. Ailenizle ormanın tadını çıkarırken aynı zamanda eğlenceli bir spor yapmak mümkün. Doğum günleri ve özel günler eğlence ve macera dolu sahalarımızda daha da keyifli.

Laser Tag Ekipmanları

EVO Sports tarafından oyunculara sağlanan ekipman 1’er adet işaretleyicidir. Laser Tag oynamak için başka bir ekipmana ihtiyaç duymamanın rahatlığını ve hafifliğini sadece EVO Sports sahalarında yaşayabilirsiniz. Ne bekliyorsunuz çantanızı alın ve maceraya katılın!

Nasıl Oynanır?

İki takıma ayrılan oyuncular etkinlik sahasına girerek başlangıç noktalarına giderler. Hakem talimatı ile başlayan oyunda her takım saha içerisindeki kaleleri butonlara basarak ele geçirmeye çalışır. Belirlenen süre sonunda en fazla kaleyi elinde tutan takım turun galibi olur ve oyun 4 tur boyunca devam eder. En fazla puana sahip takım etkinliğin galibi olur.