Paintball Fiyatları

Paintball Fiyat Paketleri

Ekibinize En Uygun Paintball Paketini Seçebilir ve Rezervasyon Yapabilirsiniz.

İstanbul Paintball Fiyatları

İstanbul’da paintball oynamak isteyen oyuncular paintball fiyatlarını merak etmekteler. İstanbul’da bir çok paintball hizmeti veren firma bulunuyor. EVO Sports olarak biz de Kartal Aydos ve Beykoz Kaymakdonduran sahalarımızda paintball hizmeti veriyoruz.

Güncel olarak paintball etkinlik fiyatlarımız 220₺’den başlamakta. Birçok farklı oyuncu grubu için farklı paketlerimiz bulunuyor. Sahalarımıza gelen oyuncu grupları kendileri için en uygun paketi seçebiliyor ve bu paket dahilinde oyunlara katılabiliyorlar. Diğer pek çok sahaya istinaden online rezervasyon ve online ödeme seçenekleri ile kontrol tamamen siz değerli misafirlerimize bırakılıyor.

Bu paketlerin sırasıyla isim ve fiyatları şu şekildedir.

  • Paintball Küçük Paket: 220₺ / Kişi Başı 200 Boya Topu
  • Paintball Orta Paket: 330₺ / Kişi Başı 400 Boya Topu
  • Paintball Büyük Paket: 440₺ / Kişi Başı 600 Boya Topu

Oyun esnasında paketinizin içerdiği Boya Topu adetini aşabilir ve ekstra Boya Topu satın alabilirsiniz. Ekstra Boya Topları paketler şeklinde satılır ve alınan paket yalnızca bir oyuncu için geçerlidir.

Bu paketlerin sırasıyla isim ve fiyatları şu şekildedir.

  • Ek 50 Boya Topu Paketi: 60₺ / 50 Adet Boya Topu
  • Ek 500 Boya Topu Paketi: 450₺ / 500 Adet Boya Topu
  • Ek Koli 2000 Boya Topu Paketi: 1680₺ / 2000 Adet Boya Topu

Paintball Sahaları

İstanbul’un en eski paintball saha işletmelerinden biri EVO Sports firmasıdır. EVO Sports olarak Beykoz Kaymakdonduran Mesire Alanı ve Kartal Aydos Ormanı içerisinde toplam iki adet paintball sahamız vardır.Bu sahaların ulaşımı İstanbul’un anadolu yakasında ve avrupa yakasında paintball oynamak isteyen oyuncular için çok kolaydır.