KADIKÖY PAINTBALL , AIRSOFT , LASER TAG , NERF

PAINTBALL , LASER TAG ve NERF SAHASINA NASIL GİDERİM?

Kadıköy Paintball ve Airsoft oynamak isteyenlerin yoğunlukta olduğu bir ilçe. Kadıköy’de arkadaşlarınızla buluştuğunuzda macera dolu vakitler geçirmek için Paintball , Airsoft , Laser Tag ya da Nerf oynamak isteyebilirsiniz. Bunun için yapabileceğiniz iki şey var.

Kadıköy’de paintball, laser tag ya da nerf oynama kararı verenler için Kartal Aydos Tesisimiz’e erişim metro aracılığıyla ya da Kadıköy Rıhtımdaki otobüs duraklarında 21U otobüsü aracılığıyla yapılabilir.

Kadıköy’den kişisel aracınızla paintball , laser tag , nerf oynamak için E-5 üzerinden Kartal köprüsü buradan da Uğur mumcu yönüne yolculuk yaparak sahamıza erişebilirsiniz.

İSTANBUL PAİNTBALL

İstanbul’da paintball oynamak isteyenlerin yapması gereken en önemli tercih saha ve tesis seçimidir. Saha ve tesis seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli faktörler temizlik, güvenlik ve fiyattır. Tabii bu hususlara dikkat ederken oyuncuların paintball oynarken alacakları keyif ve edinecekleri deneyimler de göz ardı edilmemelidir.

EVO Sports , Türkiye’de paintball airsoft laser tag nerf gibi macera sporlarının en önde gelen ve en eski saha işletmecilerinden biri olarak oyuncuların deneyimini, saha temizliğini ve oyuncu güvenliğini hep en ön planda tutarak EVO Sports kalitesini hep ileri taşımayı amaçlar.

PAINTBALL NASIL OYNANIR?

İstanbul’da Paintball Eğlencesi

Macerayı seviyorsanız ve arkadaş grubunuzla istanbul’da etkinlik yapmak istiyorsanız paintball oynamayı kesinlikle denemelisiniz. Yıllardır macera tutkunlarının vazgeçilmezi paintball sporunu yaparken size eğlence garantisi veriyoruz.

Açık Havada Paintball

Arkadaşlarınızla ve ailenizle açık havada vakit geçirmek istiyorsanız Paintball sizin için biçilmiş kaftan. Paintball oyunu öncesi ya da sonrasında tesisimizde yapacağınız mangal ile ister paintball macerası için enerji depolayın isterseniz de oyun sonrası yorgunluğunuzu atın.

Paintball Ekipmanları

EVO Sports tarafından oyunculara sağlanan paintball ekipmanları 1’er adet paintball işaretleyicisi(paintball tüfeği) , koruyucu yelek , koruyucu maske , eldiven ve takım kamuflajıdır.

Paintball Etkinliği

Paintball oynamak isteyen oyuncular saha seçimi yaptıktan sonra seçtikleri sahadan rezervasyon alırlar. Rezervasyon gün ve saatinde sahaya tüm ekip ulaştıktan sonra Paintball güvenlik eğitimi, paintball oyun senaryosunun anlatımı ve paintball ekipman tanıtımı ve kullanım eğitiminden sonra oyunculara EVO Sports tarafından sağlanan ekipmanlar teslim edilir.

İki takıma ayrılan oyuncular seçtikleri paintbal oyun senaryosuyla ilgili bilgilendirmeyi aldıktan sonra oyun alanına geçerler ve eğlenceli vakit geçirmeye başlarlar.

LASER TAG NASIL OYNANIR?

Arkadaşlarla Laser Tag

Doğum günleri ve aile toplanmalarının bir numaralı etkinliği olan Laser Tag etkinliğini EVO Sports Kartal Aydos tesislerinde oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey gelmeden önce rezervasyon almak ve sahamıza rezervasyon gün ve saatinde gelmek.

Açık Havada Laser Tag

Arkadaşlarınızla ve ailenizle haftasonu açık havada ne yapalım diye düşünüyorsanız EVO Sports tipi Laser Tag tam size göre. Ailenizle ormanın tadını çıkarırken aynı zamanda eğlenceli bir spor yapmak mümkün.

Laser Tag Ekipmanları

EVO Sports tarafından oyunculara sağlanan nerf ekipmanları 1’er adet laser tag işaretleyicisidir. Laser Tag oynamak için başka bir ekipmana ihtiyaç duymamanın rahatlığını ve hafifliğini sadece EVO Sports sahalarında yaşayabilirsiniz.

Laser Tag Etkinliği

İki takıma ayrılan oyuncular laser tag oynayacakları sahaya girerek başlangıç noktalarına giderler. Hakem talimatı ile başlayan oyunda her takım saha içerisindeki kaleleri butonlara basarak ele geçirmeye çalışır. Belirlenen süre sonunda en fazla kaleyi elinde tutan takım turun galibi olur ve oyun 4 tur boyunca devam eder. En fazla puana sahip takım etkinliğin galibi olur.

NERF NASIL OYNANIR?

Doğum Günleri İçin Nerf

Doğum günleri ve aile toplanmalarının bir numaralı etkinliği olan Nerf etkinliğini EVO Sports Kartal Aydos tesislerinde oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey gelmeden önce rezervasyon almak ve sahamıza rezervasyon gün ve saatinde gelmek.

Açık Havada Nerf

Çocuklarınızın açık havada doğayla iç içe bir alanda arkadaşlarıyla eğlenceli vakit geçirmesini istiyorsanız Nerf etkinliği tam size göre.

Nerf Ekipmanları

EVO Sports tarafından oyunculara sağlanan nerf ekipmanları 1’er adet nerf oyuncağı ve koruyucu nerf gözlüğüdür.

Nerf Etkinliği

İki takıma ayrılan oyuncular nerf oynayacakları sahaya girerek başlangıç noktalarına giderler. Hakem talimatı ile başlayan oyunda her takım saha içerisindeki kaleleri butonlara basarak ele geçirmeye çalışır. Belirlenen süre sonunda en fazla kaleyi elinde tutan takım turun galibi olur ve oyun 4 tur boyunca devam eder. En fazla puana sahip takım etkinliğin galibi olur.