Aktivitelere katılmak istiyorsunuz ama maliyetleri hakkında pek bilginiz yok. Sürprizde yaşamak istemiyorsunuz. O zaman Paintball Fiyatı ne kadar, Airsoft BB’si pahalı mı, Laser Tag mi Nerf mü daha ucuzdur diye düşünmeyi bırakın. Aklınızdaki soru işaretlerinden kurtulma zamanı.

Farklı macera sporlarını denemek istiyorsunuz. Ekip hazır, tesisi seçtiniz ama fiyatlar konusunda emin değilsiniz. Farklı paket seçenekleri yada eklentiler içinden en uygun olanını seçmek çokta kolay değil. Aşağıdaki bilgiler seçim esnasında işinize yarayabilir.

  • Paintball Fiyatı: Paintball fiyatları diğer aktivitelerde olduğu gibi işletmeden işletmeye farklılık gösterebilir. EVO Sports olarak katılımcı odaklı bir fiyat politikası uyguluyoruz. Oyuncular kullanacakları boya topuna göre kendileri için en uygun olduğunu düşündükleri paketi seçerek oyuna katılabiliyorlar. Bu çerçevede eğer oyuncular 50 yada 100 boya topu ile oyunu bitirmek istiyor ise en uygun paket Ekonomik Paket oluyor. Bu pakette oyuncular giriş ücreti ödemiyor ve her 50 boya topu için 16 TL ödüyor. Bu durumda 1 oyuncu 50 yada 100 boya topu kullanırsa 16 TL yada 32 TL ödeyerek oyunu bitirebiliyor. Eğer biz 100 boya topunun üzerine kesin çıkarız diye düşünüyor iseniz o zaman başlangıçta giriş ücreti ödenen ama sonrasında boya toplarının daha ucuz olduğu Avantaj Paketi tercih etmek sizin için daha uygun olacaktır. Bu durumda oyuncular kişi başı 20 TL giriş ücreti öder. Fakat boya topu fiyatı bu durumda 50 adet için 9,5 TL olacaktır. Bu pakette hesaplama hatası yapmamak için giriş ücretine boya topunun dahil olmadığını unutmamak gerekir. Bir diğer paket ise biz çok boya topu kullanırız diyenler için. Eğlenceli Paket olarak isimlendirilen bu sistemde oyuncular kişi başı 75 TL giriş ücreti ödüyor ve oyuna 400 boya topu ile başlıyorlar, eğer o da yeterli gelmez ve ek top almak isterlerse 50 adet için 9,5 TL ödeniyor. Son olarak doyasıya top kullanmak isteyen ve kaç top kullandığını hesaplamakla uğraşmak istemeyenler için Sınırsız Paket olarak isimlendirilen 95 TL’lik paketimiz bulunuyor. Bu pakette oyuncular oyun süresi boyunca istedikleri kadar boya topu kullanıyorlar. Paketlerin grup olarak ortak seçilmesi şart. Farklı paket seçen oyuncuların atış güçleri farklılık göstereceğinden oyundan alınan keyif negatif etkilenecektir. Aynı paketi seçmek bunun önüne geçen tek unsurdur.
  • Laser Tag Fiyatı: Sarf ekipmanı olmaması nedeni ile ücret hesaplaması en kolay aktivitedir Laser Tag. Kişi başı 50 TL ödeyen oyuncular oyun süresi boyunca diledikleri senaryoyu diledikleri canlanma ve atış hakkı ile oynayabiliyorlar.
  • Airsoft Fiyatı: Airsoft’da ödeme sistemi Paintball fiyatlamasına benzer işlemektedir. Temel fark Airsoft’ta oyuncular sabit 65 TL giriş ücreti ödeyerek tüm ekipmanları ve 500 adet BB alıyorlar. Sonrasında eğer BB’leri biter ise avantajlı BB paketlerini kullanabiliyorlar. Bunlar 500BB 20 TL, 1000BB 35 TL ve 2000BB 60 TL şeklinde sıralanıyor.
  • Nerf Fiyatı: Nerf için kişi başı oyuncular 50 TL ödüyor. Bu ücrete tüm ekipmanlar ve sınırsız dart atış hakkı dahil.

Bu fiyatlamalar standart gruplar ve EVO Sports’un tesisleri kullanıldığında geçerlidir. Eğer grup belli kişi sayısı limitlerinin üzerinde ise çeşitli indirimlerden faydalanılabilir. Mobil etkinlikler için ise özel teklif alınması gereklidir. Son olarak ödemeler nakit yada kredi kartı ile yapılabiliyor ve bu fiyatlara KDV dahildir.