Babalar Oyunda!

EVO Sports olarak bu babalar gününe özel 14-20 Haziran 2021 tarihleri arasında babalar ve çocuklara ücretsiz laser tag hediye ettik! Çocuklar olarak babanızla ya da baba olarak çocuklarınızla açık havada, doğanın içinde eğlenceli bir macera için tek yapmanız gereken rezervasyon yaptırmak!

Yeni Anılar Edinin

Hayatın akışında ailelerimiz ile yeni anılar edinmek ve vakit geçimek için zaman bulamıyoruz. Zaman zaman bu akıştan kurtulup sevdiklerimize ve bizi sevenlere vakit ayırmak ve aile olmanın değerini anlamak çok önemli. Sağlıklı bireyler sağlıklı aileler sayesinde gelişir. Bu nedenle sizleri bu ücretsiz laser tag etkinliği ile teşvik etmek istedik. Kartal Aydos sahamızda oynayabileceğiniz laser tag etkinliği için hemen rezervasyonunuzu yapın aile boyu eğlenceye dahil olun!

Sporun ve Eğlencenin Yaşı Yok

Babalar! Ben oynayamam, koşamam, oraya kim gidecek diye düşünmeyin. Sporun ve eğlencenin yaşı olmaz. Tadını aldığınızda hayatınızın vazgeçemeyeceğiniz bir parçası olacak maceralar için hemen kaydınızı yapın ve EVO Sports sahalarına gelin. Unutmayın ki takım sporlarında galibiyet ve rekabet için fiziksel dinamizm kadar hayat tecrübesi de oldukça önemlidir. Ailenize tecrübenin değerini gösterin!

EVO Sports sahalarında aynı zamanda Paintball, Nerf ve Airsoft gibi farklı takım sporlarını da yapabilirsiniz. Takım sporları birey gelişiminde liderlik dürtüsünü, kriz ve stres yönetimi gibi özelliklerin ediminde oldukça etkilidir.

Haydi durma sende harekete geç!
Online Laser Tag Rezervasyonu