Paintball oynamak isteyen ama nereden başlayacağından emin olmayanlar için hazırladığımız video, EVO Sports sahalarında paintball nasıl oynanır ve paintball oynamak için neler yapmalısınız sorularına açıklık getirecek. Paintball ile yeni tanışacak oyuncular için sunduğumuz paintball etkinlik hizmeti her yaştan aile ve arkadaş grubunu memnun etmek ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak için hazırlanmıştır. Aile ve arkadaşlarla açık havada güzel vakitler için hemen paintball rezervasyonu yaptırın!

Paintball Nasıl Oynanır?

EVO Sports sahalarında paintball oynamak isteyen misafirlerin aklında bir takım sorular oluyor. Bu soruların bir kaç örneği aşağıdaki gibidir.

  • Paintball nasıl oynanır?
  • Paintball kuralları nedir?
  • Paintball oynarken canımız yanar mı?

Bu soruların bir kısmına paintball sayfamızda cevap verdik. Bir kısmına da bu sayfada sizlerle paylaştığımız video aracılığıyla cevap vermeye çalıştık. Yazılı olarak da belirtmek gerekirse,

Paintball Nedir?

Paintball açık alanlarda, işaretleyici denen gaz ya da sıkıştırılmış havayla çalışan ateşli silah benzeri fakat namlusu içerisinden boya topu çıkan cihazlarla oynanan bir macera sporudur. Oyuncuların aksiyon ve eğlence hislerini doruk noktasında yaşayabilecekleri bu macera sporunu dünyanın bir çok yerinde icra edebilirsiniz.

Paintball Kaç Kişi Oynanır?

Paintball oynamak için ilk yapmanız gereken ekibinizi toplamak olacaktır. Oynayacağınız sahaya göre toplamanız gereken kişi sayısı değişebilir. EVO Sports sahalarında oynayacaksanız eğer toplamanız gereken ekibin minimum büyüklüğü 8 kişi olmalıdır. Ekibinize toplamanız gereken kişi sayısı paintball oynayacağınız sahanın büyüklüğüyle doğrudan orantılıdır. Bunun yegane sebebi ise sahada rakip takımın oyuncularını ararken vakit kaybedip sıkılmamanız.

Paintball Oynamak İçin Rezervasyon Yaptırmalı Mıyız?

Paintball oynamak için yapmanız gerekecek ikinci şey ise rezervasyon almak olacak. EVO Sports sahalarına paintball rezervasyonu yapmak için izleyebileceğiniz 3 yol bulunuyor.

Paintball etkinliğiniz öncesinde rezervasyon yaptırmak, sahaya geldiğinizde sizin için tüm ekipmanın hazır ve temiz olmasını, sahada sizi karşılayacak ekibin oyununuz ile ilgili ön hazırlıkları yapmasını ve oyun esnasında eğlence ve keyfinizi artıracak bir çok şeyin hazır olmasını sağlar.

Paintball Sahaları Nerede?

EVO Sports olarak paintball etkinlik hizmeti verdiğimiz iki saha bulunmakta. İki saha da 10.000 metre kare üzerine kurulu olup farklı paintball senaryolarında oyun imkanı sağlayabilmektedir.

Kartal Aydos Paintball Sahası

Kartal Aydos ormanının 2. kapısından giriş yaptığınızda 50metre ileride göreceğiniz EVO Sports tabelası ile sizi karşılayan bu renkli ve eğlenceli saha İstanbul Anadolu Yakası’nın kalbinde oluşuyla İstanbul’ da paintball oynamak isteyenler için biçilmiş kaftan. Bu sahada aynı zamanda dilerseniz laser tag ve nerf etkinliklerine de katılabilirsiniz.

Beykoz Kaymakdonduran Paintball Sahası

İstanbul’ da paintball oynamak isteyenlerin vazgeçilmez adresi EVO Sports Beykoz Kaymakdonduran Paintball Sahası şehrin her iki yakasından da ulaşım kolaylığıyla ön plana çıkıyor. Beykoz ilçesinin güzel sahillerinin hemen arkasında kalan el değmemiş güzellikteki mesire alanının içerisinde size doğayla iç içe bir macera imkanı sunan bu sahada dilerseniz Airsoft etkinliklerine de katılabilirsiniz.

Paintball Fiyatları Nelerdir?

Peki EVO Sports sahalarında paintball oynamak ne kadar? Siz ve ekibiniz için dikkatle hazırlanmış ve hazırlığında eğlence ve bütçeyi dikkate ön plana aldığımız paintball fiyat paketlerini incelemek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.